SİZİ ARAYALIM
 
Güntaş İnşaat

Hakkımızda

 

Güntaş İnşaat

Babamızın da müteahhit olması ve bize aşıladığı iş aşkından dolayı bu mesleği benimsedik. Bize kattığı mükemmel tecrübeleri ve deneyimleri için kendisini rahmetle anıyor, şükranlarımızı sunuyoruz. (Mekânı cennet olsun).

37 Yıllık Tecrübe

Böylece babamızın şantiyelerinde 7 yıl tecrübe edinip 6 yıl da şahıs firması olarak çeşitli taahhüt işlerini başarılı bir şekilde teslim ettikten sonra edindiğimiz bu deneyimi ve tecrübeyi kurumsal bir yapı oluşturmak için iki kardeş 1997 yılında Güntaş İnşaat şirketini kurarak 24 yıldır Güntaş İnşaat Ltd. Şti. olarak kesintisiz inşaat sektörüne hizmet etmekteyiz.

Toplamda 37 yıl boyunca inşaat sektöründe edindiğimiz tecrübeyi ve verdiğimiz güveni yeni projelere yansıtmaktan onur duyuyoruz. Biz işimizi yaparken 37 yıl önce mesleğe atıldığımız zamanın heyecanını yaşamaktayız.

Güntaş inşaat olarak ilk 15 yılımızda taahhüt işlerinde yoğunlaştık devletimize çeşitli şehirlerde kamu binaları tesis ettik.

18 Okul Projesi Tamamladık

Aydın başta olmak üzere Denizli, İzmir ve Muğla’da bitirip teslim edilen okul Projeleri 18 adet olup toplam 326 derslik ve 200 kişilik pansiyon binası başarılı bir şekilde tamamladık.

Okulların yanında çeşitli kamu ait binalarını da başarıyla tamamladık. Tamamlamış olduğumuz toplam inşaat alanı 122.000 m2 dir.

Bunların yanında kamuya ait onlarca büyük onarım ve tadilat projelerini başarıyla bitirdik.

Kalite & Güven İtibar

Devlet terbiyesi ve ciddiyeti ile edindiğimiz tecrübeyi konut sektörüne aktarmak istedik ve 15 yıldır bu sektörde de kamuda edindiğimiz başarıyı burada devam ettirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bundan sonra konut sektöründe ciddi projelerde firmamız en önde olacaktır.

37 yılda edindiğimiz tecrübeyi ve kaliteyi siz Aydınlılara sunmaktan onur duyacağız. Son olarak asla ödün vermeyeceğimiz ve vazgeçmeyeceğimiz 3 ilkemizle noktalayayım.

Kalite, Güven, Dürüstlük…

 

 

 

Güntaş İnşaat